Bruno

Náš nejstarší ❤️
Ten který mne ukázal australackou duši 💞
Ten co musel vytrpet nejvic mých chyb, projel se mnou spoustu výstav, včetně zahraničních, vyzkoušel se mnou skoro všechny druhy psích sportu, abysme zjistili, že nas baví uplne všechno a jemu i všechno jde, tak jsme všechno dělali a nic pořádně. Udělali jsme spolu pár zkoušek, zúčastnili několika závodu.
Zažili jsme spolu úspěchy i neúspěchy a nechala jsem si doma jeho dceru ❤️
Povahove je to náš nejchytřejší (cti nejvychcanejsi) australak. Tak jak jsem se celou dobu snažila cvičit ja jeho, tak jsem ve finále zjistila, že cvičí on nás všechny.
Na starý kolena se rozhodl, co by jako on bývalá hvězda měl dělat venku, kdyz vevnitr se mu to dycky zamlouvalo víc, a tak nás nenápadně a někdy dost napadne přesvědčoval, že ho máme dát dovnitř.
Jenze háček byl v tom, že nesměl na gauc. A když šel před rokem před kastraci na hlidani k mým rodičům, pac nám doma vše haralo, tak zjistil, že se dá celkem snadno manipulovat i s nima.
To, co jim doma předváděl by bylo skoro na knížku, nicméně moji zdrceni rodiče podlehli a pustili ho na gauc (i kdyz jejich předchozí pes nesměl ani do obýváku).
Takze když jsem si ho vzala zpátky, dělal u nás takový scény, ze chce zpátky k našim na gauc, ze jsem jim ho tam nakonec dala ještě s radostí 😀
Rad k nam ted jezdi na návštěvy, ale vždy si hlida, aby neodjeli bez něj a kdyz byl v létě na hlidani, aby mohli naší na dovolenou, tak se večer sebral a šel pro nej neznámou trasou pěšky zpátky k nim na gauc 🙈😅
Takze jako 9lety důchodce si žije svým spokojeným životem, bolí ho sice zablokovaná zada, ale pravidelně chodí na fyzioterapii a kombinace gauče a masáží má na nej blahodárne účinky 😁
Trochu jsem se rozepsala, ale s ním by ty zážitky byly fakt na knížku 😀 

PP jméno: Bombastic Boy Allegro Assai

datum narození: 20. 10. 2011

m: JCh. Ch. Donna Mladá Živa "Donna"

o: Ch. CIB Bombastic Amazonka "Bubík"

DKK 0/0, DLK 0/0, PL 0/0, SA 0, OCD - nepostižen

CEA, PRA, HSF4 clear, MDR1 +/-

plnochrupý, nůžkový skus

Zkoušky: ZZO, ZVOP, BH, AD, ZOP, ZZO1

Závody:

Sportovní kynologie

Canicross

  • Horský půlmaraton Šumava 2016, kat. ženy - 12km - 2. místo

Výstavní úspěchy:

  • Český junior šampion
  • Šampion České republiky
  • Šampion Černé Hory
  • Šampion Makedonie
  • Šampion Kypru
  • 1x BOJ (České Budějovice)
  • 1x CACIB Praha
Vytvořte si webové stránky zdarma!